LMS UniforDemoverze

V testovací databázi systému LMS Unifor na demo.lmsunifor.com můžete vyzkoušet všechny základní role.

PRO PŘIHLÁŠENÍ DO DEMOVERZE NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA E-MAILU: demo@net-university.cz. Rádi Vám zašleme přihlašovací údaje, abyste si sami mohli LMS Unifor vyzkoušet.

Student

Ochutnejte e-learningové studium. Základem je ukázková disciplína, především její poslední kapitola, která ukazuje, jak může vypadat studijní opora v LMS systému. Nejste však omezeni pouze na prohlížení textu, LMS Unifor je živý systém. Odešlete zprávu jiným uživatelům (v archivu přijatých a odeslaných zpráv už naleznete vytvořené zprávy), hlasujte v anketách, přispějte do diskuzí, odpovězte na úkoly. Svůj studijní pokrok můžete zkontrolovat ve svých statistikách a v knihovně Vás čekají zavěšené soubory, přidejte další. Nezapomeňte na možnost upravit svou osobní stránku, včetně nahrání jiného obrázku.

Tutor

Tutorská role Vám zprostředkuje studium „z druhé strany“. Dohlédněte na své studenty, opravte jim úkoly, připište body, slovně je ohodnoťte. Nezdá se Vám studijní text? Změňte ho! První tři kapitoly ukázkové disciplíny předvádí základní možnosti LMS Unifor. Nic nebrání upravení kapitoly či vytvoření jiné. Nahrajte vlastní materiály, vložte odkazy, připravte vlastní tutoriály a zkoušky. Můžete i vytvořit test. Informujte studenty o změnách, které jste provedli, prostřednictvím novinek. V knihovně se Vaše možnosti rozrostly o správu kategorií, ankety již můžete modifikovat či tvořit zcela nové.

Administrátor

Stejně jako tutorský i administrátorský účet je pouze jeden. Přihlášení je admin, heslo admin.

Administrátor v úvodu nemá přístup do disciplíny, zato ovládá nejmocnější nástroje. Vytvořte nové kurzy, třídy i uživatele. Zorganizujte zcela nové studium, zkontrolujte, jak pracují Vaši tutoři.

Chcete-li se podívat, jak se Vámi provedené změny projeví u ostatních, není nic jednoduššího, než se přihlásit v jiné roli.

Příjemnou zábavu přeje tým Net University s.r.o.

*Upozornění: Veškerá data umístěna na demoverzi jsou každý den, pravidelně o půlnoci mazána!